Osiedle Kaszmirowe – nowa inwestycja.

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań na naszej nowej inwestycji Osiedlu Kaszmirowym, które zlokalizowane będzie na wrocławskich Maślicach u zbiegu ulic Koziej i Łomżyńskiej. Zapraszamy do biura sprzedaży.

Czytaj dalej

Nowy, wyższy wskaźnik MDM !!!

Informujemy, że od 1 października obowiązuje nowy wskaźnik za 1 mkw. obowiązujący w IV kwartale bieżącego roku, który wynosi 5 259,10 zł/mkw. W ofercie osiedla Nowy Oporów ponad 16 mieszkań spełnia warunki programu Mieszkanie dla Młodych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj dalej

Park Awicenny przy osiedlu Nowy Oporów.

Z przyjemnością informujemy, że w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Nowy Oporów powstaje Park Awicenny. Nasadzonych zostanie, aż 3 480 drzew. Jest to bardzo dobra wiadomość dla przyszłych właścicieli mieszkań, którzy będą mieli widok na piękną zieleń. Obszar na jakim zostaną wykonane nasadzenia można znaleźć tutaj http://incepti.pl/nowy-oporow/dziennik-budowy/.

Czytaj dalej

© 2018 Incepti Development. ©2015 Incepti Development KP Investment sp. z o.o. sp. kom.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego i mogą różnić się od aktualnych.

Wykonanie strony WP Served