OPIS INWESTYCJI

Incepti GAJ to nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z lokalami usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Inwestycja powstaje przy ul. Żegiestowskiej w północno-zachodniej części osiedla Gaj.  Gaj to osiedle w popularnej i tętniącej życiem południowej części Wrocławia. Działka, na której powstanie inwestycja usytuowana jest w drugiej linii zabudowy w stosunku do głównej arterii ulic Armii Krajowej oraz Borowskiej, co jednocześnie powoduje, że lokalizacja jest oddalona od dużego zgiełku miasta.

Budynek posiada dwukondygnacyjny parking podziemny oraz terenowy parking ze zjazdem z drogi publicznej ul. Żegiestowskiej. Dla miłośników dwóch kółek przygotowano rowerownie oraz zewnętrzne stojaki na rowery, zaprojektowano także komórki lokatorskie, zarówno w garażu podziemnym jak i na poziomie kondygnacji mieszkalnych.

Formę budynku tworzą dwa prostopadłościenne, siedmiokondygnacyjne skrzydła, ułożone prostopadle względem siebie, podzielone na trzy strefy A, B i C, każda z osobną klatką schodową oraz windą. Zakres działania wszystkich trzech wind obejmie niższy poziom parkingu, aż do 6 piętra.

W budynku zaprojektowano mieszkania w układzie korytarzowym. Prawie wszystkie  z mieszkań posiadają balkony, zróżnicowane pod względem materiałów wykończeniowych poprzez ażurowe balustrady stalowe lub balustrady szklane.  Harmonijny, powtarzający się układ okien w budynku, został niejako urozmaicony przez nieregularne ich rozmieszczenie. Podziały elewacji, rytm okien wraz kompozycją balkonów czynią budynek spójnym i nawiązującym formą do sąsiadującej zabudowy mieszkaniowej. Ma to za zadanie stworzyć zwarte i kompleksowe osiedle o wspólnym, wyróżniającym się charakterze.

W inwestycji Incepti GAJ przeważa oferta skierowana do klientów szukających swojego lokum na start czyli mieszkania jednopokojowe oraz mieszkania dwupokojowe. Wśród tych dwóch typów mieszkań znajdzie się 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 mkw.,  jak również większe kawalerki do prawie 38 mkw.

Natomiast nowe mieszkania 2-pokojowe w inwestycji Incepti GAJ zaprojektowano także w różnych wariantach. Powierzchnie mieszkań dwupokojowych zaczynają się już od 37 mkw. a największe z nich o powierzchni ponad  47 mkw. będą idealną przestrzenią dla par czy rodzin 2 + 1. Nie brak również oferty większych mieszkań trzypokojowych z funkcjonalną przestrzenią dzienną.

Inwestor: 

Incepti spółka z ograniczoną odpowiedzialnością GAJ spółka komandytowa

ul. Żegiestowska 5, 50-542 Wrocław

NIP 8943113035 REGON 368184940 KRS 0000693369