Osiedle Nowy Oporów to zespół czterech budynków wielorodzinnych o wyjątkowej architekturze, który powstaje w prestiżowej, południowo-zachodniej części Wrocławia. Oferowanych jest 100 mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchniach od 36,41 mkw. do 107,95 mkw. Projekt zakłada funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne, możliwość wydzielenia osobnej, jasnej kuchni. Duże tarasy i balkony dla wszystkich mieszkań, zielone ogródki dla wybranych mieszkań na parterze.

NOWY_OPOROW_1

W końcowej części osiedla Nowy Oporów usytuowane są dwa kameralne, bliźniacze, dwupiętrowe budynki A1 i A2. Na pierwszej kondygnacji, parterze znajdują się przestronne, trzy i czteropokojowe mieszkania z ogródkami. Na dwóch pozostałych piętrach, usytuowane są mieszkania dwupokojowe oraz czteropokojowe z dużymi i bardzo nasłonecznionymi balkonami.

pzt

Budynek B składa się z dwóch klatek schodowych i oferuje przede wszystkim mieszkania 4-pokojowe z bardzo dużymi i nasłonecznionymi balkonami oraz kompaktowe mieszkania dwupokojowe w niskiej cenie. Na ostatnim, III piętrze budynku B znajdują się dwa atrakcyjne mieszkania z potencjałem o powierzchni 106 mkw. oraz tarasem o powierzchni 30 mkw. Pod budynkiem znajduje się parking z 30 miejscami postojowymi dla samochodów oraz dwoma miejscami postojowymi dla motocykli.

Budynek C to najbardziej zróżnicowana oferta mieszkań. Są tu zarówno dwupokojowe mieszkania o powierzchni 40 mkw., ustawne 3-pokojowe mieszkania z oddzielną, dużą kuchnią oraz bardzo przestronne 3 i 4-pokojowe mieszkania o powierzchniach w przedziale od 50 do 72 mkw., wszystkie z przynależnymi pięknymi balkonami.

Pod budynkami B oraz C będzie się znajdował parking podziemny w sumie z 96 miejscami postojowymi, natomiast na terenie osiedla przewidziano 24 miejsc naziemnych.

Miejsca postojowe podziemne usytuowane będą pod budynkami B i C.

Przygotowano, aż 64 komórki lokatorskie, które z pewnością ucieszą rowerzystów.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla Nowy Oporów zaplanowano plac zabaw, który z pewnością będzie radosnym i pełnym zabaw miejscem. Już wkrótce przedstawimy wizualizacje placu zabaw.

Zapraszamy do zakładki dziennik budowy, gdzie na bieżąco można śledzić postępy prac budowlanych. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na pierwsze miesiące 2017 roku.

NOWY_OPOROW_2