Osiedle Kaszmirowe to nowo powstająca inwestycja w zacisznej i zielonej części Maślic, w której zaprojektowano przestronne, nowe mieszkania. Urocza, kameralna zabudowa, położona   będzie u zbiegu ulic Koziej i Łomżyńskiej.

Dostępne jest 6 typów mieszkań, każde z niepowtarzalną zaletą, która je wyróżnia i przekonuje do zakupu:

  • mieszkania 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 64,10 mkw. do 88,87 mkw.,
  • wszystkie mieszkania z ogródkami,
  • mieszkania z oddzielną kuchnią,
  • garaż lub miejsce postojowe przynależne do każdego z mieszkań,
  • mieszkania jedno lub dwupoziomowe

Osiedle Kaszmirowe będzie składało się z 60 mieszkań.

Rozpoczęcie inwestycji: II kwartał 2017 roku

Planowane zakończenie inwestycji: III kwartał 2018 roku

.

 TYP A1 – mieszkania 4-pokojowe

Dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 72,57 mkw. z ogródkami o powierzchni 33 mkw. Na poziomie parteru salon z bezpośrednim wyjściem na ogród, oddzielna kuchnia oraz toaleta. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Do mieszkania przynależy garaż z bezpośrednim przejściem do mieszkania.

TYP A2 – mieszkania 3-pokojowe

Dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 64,10 mkw. z ogródkami o powierzchni, od 64 mkw. do 120 mkw. Na poziomie parteru przestronny salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na ogródek, a także praktyczne pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe usytuowane na terenie osiedla.

TYP B1 – mieszkania 3-pokojowe

Mieszkania o powierzchni 69,86 mkw. usytuowane na parterze z ogródkami o powierzchni od 93 mkw. Przestronne mieszkanie składa się z dużego salonu z funkcjonalnym aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki, a także przedpokoju z dużymi wnękami na pojemne szafy. Do mieszkania przynależy garaż.

TYM B2 – mieszkania 4 pokojowe

Mieszkania na pierwszym piętrze o powierzchni 87,42 mkw. z ogródkami o powierzchni 40 mkw. Mieszkanie bardzo ciekawie zaaranżowane. Oddzielana kuchnia usytuowana bezpośrednio przy salonie, na tym samym poziomie 3 duże sypialnie oraz łazienka. Do mieszkania przynależy garaż.

Widok na budynki A.

TYP C1 – mieszkania 4-pokojowe

Dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 88,87 mkw. z ogrodami o powierzchni 98 mkw. Na poziomie parteru przestronny salon z aneksem kuchennym oraz z bezpośrednim wyjściem na ogród, praktyczne pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy przestronne sypialnie oraz łazienka. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe usytuowane na terenie osiedla.

TYP C2 – mieszkania 4-pokojowe

Dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 72,33 mkw. z ogródkami o powierzchni, 52 mkw. Na poziomie parteru przestronny salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na ogródek, a także praktyczne pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy kompaktowe sypialnie oraz łazienka. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe usytuowane na terenie osiedla.